Home Чемпионат Украины среди юношей и девушек 1995 г.р. Соревнования в парном смешанном разряде

Случайные фотографии

Четверг, 09 Мая 2013 23:13

Соревнования в парном смешанном разряде

  • Печать
Оцените материал
(0 голосов)
Чемпіонат України з настільного тенісу середи юнаків та дівчат 1995 р.н.
Список учасників у парному змішаному розряді
07 – 11 травня 2013 р.          м. Нова Каховка
Прізвище Ім'я Рік нар. Місто Тренер Розряд Рейтинг Рейтинг  пари Заняте місце
1 Кізюк Катерина 1997 Київ / Чернівці Кокуніна Т.Б. МС 62,3 137,0 5
Самокиш Кирило 1997 Київ Король В.І., Дробов Д.О. МС 74,7
2 Шворак Аліна 1996 Київ / Луцьк Кокуніна Т.Б. МС 53,9 113,2 1
Ратушняк Владислав 1996 Дніпропетровськ Коркін С.Ж. МС 59,3
3 Прудіус Маргарита 1997 Алчевськ / Київ Брус О.С., Холодар С.І. КМС 58,1 113,0 9
Чернобаев В'ячеслав 1995 Київ Кокуніна Т.Б. МС 54,9
4 Єфімова Анастасія 1995 Одеса Бардовська Т.А. КМС 48,3 112,6 5
Тоткало Владислав 1997 Нова Каховка Дружинін В.П., Таран О.В. КМС 64,3
5 Вахрушева Еліна 1996 Запоріжжя Вахрушева В.В. МС 48,5 109,6 2
Надольний Юрій 1995 Львів Дідух В.І. МС 61,1
6 Устай Ольга 1996 Харків Кириченко В., Гапонова Л.В. КМС 46,0 108,4 3
Нетребко Ігор 1995 Харків Гапонова Л.В. МС 62,4
7 Братейко Соломія 1999 Львів Дідух В.І. КМС 46,1 107,0 5
Когут Богдан 1995 Жовква Дідух В.І. МС 60,9
8 Бородіна Тетяна 1996 Кривий Ріг Белостоцкій Г.Є. КМС 37,1 106,8 3
Тимофєєв Олександр 1996 Кривий Ріг Белостоцкій Г.Є. МС 69,7
9 Гайдей Олександра 1997 Рогатин Верб'яний З.М. КМС 47,0 106,2 9
Курило Ігор 1995 Ялта Прима В.А., Кровякова Т.В. МС 59,2
10 Асєєва Ірина 1995 Свердловськ Асєєва Л.М., Горохова Н.В. КМС 46,7 103,0 9
Резніченко Остап 2000 Алчевськ Брус О.С., Бойчук Л.Н КМС 56,3
11 Налісніковська Олена 1999 Херсон Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О., Кириченко В.О. КМС 44,0 102,3 9
Чмелев Радіон 1998 Київ / Свердловськ Кокуніна Т.Б. МС 58,3
12 Панова Анастасія 1995 Харків Асєєва Я., Гапонова Л.В. МС 44,1 101,3 9
Асєєв Дмитро 1996 Харків Асєєва Я., Гапонова Л.В. МС 57,2
13 Хмілевська Наталія 1996 Ківерці Демчук Є.Р. КМС 46,4 100,8 17
Котик Андрій 1995 Луцьк Демчук Є.Р. КМС 54,4
14 Дорошенко Марія 1995 Київ Кокуніна Т.Б. КМС 49,7 100,1 5
Майовець Ростислав 1996 Львів Мудрий І.Б. КМС 50,4
15 Скоробогатько Олександра 1997 Київ Король В.І., Дробов Д.О. МС 40,4 92,8 9
Ребезнюк Назарій 1996 Дніпропетровськ Сажнєв В.О. МС 52,4
16 Логвинченко Катерина 1996 Херсон Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О., Диса М.Д. КМС 46,0 91,6 9
Калугін Владислав 1997 Нова Каховка Дружинін В.П., Таран О.В. КМС 45,6
17 Синицина Юлія 1998 Херсон Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О., Шаруненко Т.О. КМС 45,7 87,3 17
Самсоненко Петро 1996 Донецьк Салахутдінов Г.А. КМС 41,6
18 Підлипна Ірина 1997 Херсон Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О. КМС 45,3 84,2 17
Дудніков Микита 1996 Нова Каховка Дружинін В.П., Таран О.В. I 38,9
19 Почтаренко Катерина 1997 Одеса Нефедова С.Г. I 26,8 82,1 17
Дерипаска Роман 1995 Дніпропетровськ Сажнєв В.О. МС 55,3
20 Перебейніс Вероніка 2001 Київ Король В.І., Дробов Д.О. КМС 32,1 80,0 9
Канунніков Ілля 1999 Дніпропетровськ Коркін С.Ж. КМС 47,9
21 Мидвецька Анастасія 1995 Харків Гапєєва І., Гапонова Л.В. КМС 46,2 76,8 17
Мкртчян Даниїл 1996 Нова Каховка Дружинін В.П., Таран О.В. I 30,6
22 Тимчук Аліна 1997 Чернівці Унгурян І.П. КМС 39,8 75,1 17
Курчицький Владислав 1997 Київ Степаков І.П. КМС 35,3
23 Сомова Катерина 1997 Одеса Пархоменко О.М, КМС 36,5 73,9 17
Білий Ростислав 1998 Львів Сарматов О.І. КМС 37,4
24 Юренева Олена 1998 Київ Король В.І., Дробов Д.О. КМС 28,7 73,4 17
Трофимов Микита 1998 Дніпропетровськ Коркін С.Ж. КМС 44,7
25 Радевич Олена 1998 Чернівці Унгурян І.П. КМС 42,8 73,3 17
Зінов Микита 1996 Свердловськ Лозовой Ф.О. I 30,5
26 Харькова Тетяна 1997 Алчевськ Брус О.С. КМС 32,0 72,7 17
Самойлов Володимир 1997 Северодонецьк Мінін О.А. КМС 40,7
27 Козак Анастасія 1997 Чернівці Унгурян І.П. КМС 37,4 70,6 17
Орлов Олександр 1997 Умань Чорнобаб І.Ф., Голубєв Ю.В. КМС 33,2
28 Оверчук Вікторія 1997 Луцьк Демчук Є.Р., Маженков В.В. I 34,3 67,1 17
Мосьондз Тарас 1995 Львів / Мостиська Мудрий І.Б. КМС 32,8
29 Коломієць Єлізвета 1999 Алчевськ Брус О.С., Гапонова Л.В. КМС 31,8 65,4 17
Кожем'якін Євген 1997 Северодонецьк Мінін О.А. КМС 33,6

 

Цей вид змагань проводиться за олімпійською системою.

Результати жеребкування:

zp--

Прочитано 1490 раз Последнее изменение Воскресенье, 12 Мая 2013 01:17