Home Чемпионат Украины среди юношей и девушек 1995 г.р. Командные соревнования среди юношей

Случайные фотографии

Среда, 08 Мая 2013 01:43

Командные соревнования среди юношей

  • Печать
Оцените материал
(0 голосов)
Чемпіонат України з настільного тенісу середи юнаків та дівчат 1995 р.н.
Список учасників командних змагань серед юнаків
07 – 11 травня 2013 р.          м. Нова Каховка
Команда Прізвище Ім'я Рік нар. Місто Розряд Рейтинг Рейтинг команди Заняте місце
1 м. Київ 1 Самокиш Кирило 1997 Київ МС 74,7 133,0 1
2 Чмелев Радіон 1998 Київ / Свердловськ МС 58,3
3 Чернобаев Станіслав 1995 Київ МС 54,9
Тренер представник: Кокуніна Т.Б., Король В.І.
2 Дніпропетровська обл. - 1 1 Тимофєєв Олександр 1996 Кривий Ріг МС 69,7 129,0 3
2 Ратушняк Владислав 1996 Дніпропетровськ МС 59,3
3 Канунніков Ілля 1999 Дніпропетровськ КМС 47,9
Тренер представник: Лопатнюк А.М.
3 Львівська обл. - 1 1 Надольний Юрій 1995 Львів МС 61,1 122,0 2
2 Когут Богдан 1995 Жовква МС 60,9
3 Майовець Ростислав 1996 Львів КМС 50,4
Тренер представник: Дідух В.І.
4 Харківська обл. 1 Нетребко Ігор 1995 Харків МС 62,4 119,6 4
2 Асєєв Дмитро 1996 Харків МС 57,2
Тренер представник: Гапонова Л.В.
5 Херсонська обл. - 1 1 Тоткало Владислав 1997 Нова Каховка КМС 64,3 109,9 5
2 Калугін Владислав 1997 Нова Каховка КМС 45,6
Тренер представник: Таран О.В.
6 Дніпропетровська обл. - 2 1 Дерипаска Роман 1995 Дніпропетровськ МС 55,3 107,7 6
2 Ребезнюк Назарій 1996 Дніпропетровськ МС 52,4
3 Трофимов Микита 1998 Дніпропетровськ КМС 44,7
Тренер представник: Лопатнюк А.М.
7 АР Крим 1 Курило Ігор 1995 Ялта МС 59,2 103,4 9
2 Зайцев Ігор 1996 Ялта КМС 44,2
Тренер представник: Курило І.С.
8 Луганська обл. - 1 1 Резніченко Остап 2000 Алчевськ КМС 56,3 97,0 7
2 Самойлов Володимир 1997 Северодонецьк КМС 40,7
Тренер представник: Брус О.С., Мінін О.А.
9 Львівська обл. - 2 1 Білий Ростислав 1998 Львів КМС 37,4 74,1 10
2 Плішило Володимир 1998 Миколаїв КМС 36,7
3 Мосьондз Тарас 1995 Львів / Мостиська КМС 32,8
Тренер представник: Сарматов О.І.
10 Херсонська обл. - 2 1 Дудников Микита 1996 Нова Каховка I 38,9 69,5 8
2 Мкртчян Даниїл 1996 Нова Каховка I 30,6
Тренер представник: Таран О.В.
11 Луганська обл. -2 1 Кожем'якін Євген 1997 Северодонецьк КМС 33,6 64,1 11
2 Зінов Микита 1996 Свердловськ I 30,5
Тренер представник: Мінін О.А.

 

Цей вид змагань проводиться за олімпійською системою з визначенням всіх місць.

Результати:

uk1

uk2

Прочитано 5162 раз Последнее изменение Суббота, 11 Мая 2013 17:17