Чемпіонат України з настільного тенісу середи юнаків та дівчат 1995 р.н. Список учасниць парного розряду у дівчат |
|||||||||
07 – 11 травня 2013 р. | м. Нова Каховка | ||||||||
№ | Прізвище | Ім'я | Рік нар. | Місто | Тренер | Розряд | Рейтинг | Рейтинг пари | Заняте місце |
1 | Прудіус | Маргарита | 1997 | Алчевськ / Київ | Брус О.С., Холодар С.І. | КМС | 58,1 | 112 (96) |
5 |
Шворак | Аліна | 1996 | Київ / Луцьк | Кокуніна Т.Б. | МС | 53,9 | |||
2 | Кізюк | Катерина | 1997 | Київ / Чернівці | Кокуніна Т.Б. | МС | 62,3 | 112 (86) |
5 |
Дорошенко | Марія | 1995 | Київ | Кокуніна Т.Б. | КМС | 49,7 | |||
3 | Вахрушева | Еліна | 1996 | Запоріжжя | Вахрушева В.В. | МС | 48,5 | 95,5 | 3 |
Гайдей | Олександра | 1997 | Рогатин | Верб'яний З.М. | КМС | 47,0 | |||
4 | Асєєва | Ірина | 1995 | Свердловськ | Асєєва Л.М., Горохова Н.В. | КМС | 46,7 | 92,9 | 5 |
Мидвецька | Анастасія | 1995 | Харків | Гапєєва І., Гапонова Л.В. | КМС | 46,2 | |||
5 | Логвинченко | Катерина | 1996 | Херсон | Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О., Диса М.Д. | КМС | 46,0 | 91,3 | 3 |
Підлипна | Ірина | 1997 | Херсон | Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О. | КМС | 45,3 | |||
6 | Устай | Ольга | 1996 | Харків | Кириченко В., Гапонова Л.В. | КМС | 46,0 | 90,1 | 9 |
Панова | Анастасія | 1995 | Харків | Асєєва Я., Гапонова Л.В. | МС | 44,1 | |||
7 | Фукс | Анна | 1995 | Чернівці | Фукс А. | КМС | 46,9 | 89,7 (96) |
2 |
Радевич | Олена | 1998 | Чернівці | Унгурян І.П. | КМС | 42,8 | |||
8 | Синицина | Юлія | 1998 | Херсон | Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О., Шаруненко Т.О. | КМС | 45,7 | 89,7 (93) |
1 |
Налісніковська | Олена | 1999 | Херсон | Вечерок Є.М., Кузнецова Т.О., Кириченко В.О. | КМС | 44,0 | |||
9 | Єфімова | Анастасія | 1995 | Одеса | Бардовська Т.А. | КМС | 48,3 | 84,8 | 9 |
Сомова | Катерина | 1997 | Одеса | Пархоменко О.М, | КМС | 36,5 | |||
10 | Хмілевська | Наталія | 1996 | Ківерці | Демчук Є.Р. | КМС | 46,4 | 80,7 | 9 |
Оверчук | Вікторія | 1997 | Луцьк | Демчук Є.Р., Маженков В.В. | I | 34,3 | |||
11 | Скоробогатько | Олександра | 1997 | Київ | Король В.І., Дробов Д.О. | МС | 40,4 | 77,5 | 5 |
Бородіна | Тетяна | 1996 | Кривий Ріг | Белостоцкій Г.Є. | КМС | 37,1 | |||
12 | Тимчук | Аліна | 1997 | Чернівці | Унгурян І.П. | КМС | 39,8 | 77,2 | 9 |
Козак | Анастасія | 1997 | Чернівці | Унгурян І.П. | КМС | 37,4 | |||
13 | Харькова | Тетяна | 1997 | Алчевськ | Брус О.С. | КМС | 32,0 | 63,8 | 9 |
Коломієць | Єлізвета | 1999 | Алчевськ | Брус О.С., Гапонова Л.В. | КМС | 31,8 | |||
14 | Перебейніс | Вероніка | 2001 | Київ | Король В.І., Дробов Д.О. | КМС | 32,1 | 60,8 | 9 |
Юренева | Олена | 1998 | Київ | Король В.І., Дробов Д.О. | КМС | 28,7 |
Цей вид змагань проводиться за олімпійською системою.
Результати:
(щелкните на изображении для увелечения)