Home Чемпионат Украины среди юношей и девушек 1995 г.р. Командные соревнования среди девушек

Случайные фотографии

Среда, 08 Мая 2013 01:21

Командные соревнования среди девушек

  • Печать
Оцените материал
(0 голосов)
Чемпіонат України з настільного тенісу середи юнаків та дівчат 1995 р.н.
Список учасниць командних змагань серед дівчат
07 – 11 травня 2013 р.  м. Нова Каховка
Команда Прізвище Ім'я Рік нар. Місто Розряд Рейтинг Рейтинг команди Заняте місце
1 м. Київ - 1 1 Кізюк Катерина 1997 Київ / Чернівці МС 62,3 116,2 1
2 Шворак Аліна 1996 Київ / Луцьк МС 53,9
3 Дорошенко Марія 1995 Київ КМС 49,7
Тренер представник: Кокуніна Т.Б., Король В.І.
2 Луганська обл. - 1 1 Прудіус Маргарита 1997 Алчевськ / Київ КМС 58,1 104,8 4
2 Асєєва Ірина 1995 Свердловськ КМС 46,7
Тренер представник: Брус О.С.
3 Харківська обл. 1 Мидвецька Анастасія 1995 Харків КМС 46,2 92,2 2
2 Устай Ольга 1996 Харків КМС 46,0
3 Панова Анастасія 1995 Харків МС 44,1
Тренер представник: Гапонова Л.В.
4 Херсонська обл. - 1 1 Логвинченко Катерина 1996 Херсон КМС 46,0 91,3 3
2 Підлипна Ірина 1997 Херсон КМС 45,3
Тренер представник: Кузнецова Т.О.
5 Херсонська обл. - 2 1 Синицина Юлія 1998 Херсон КМС 45,7 89,7 5
2 Налісніковська Олена 1999 Херсон КМС 44,0
3 Алєксєйчик Юлія 1998 Херсон КМС 28,4
Тренер представник: Кузнецова Т.О.
6 Чернівецька обл. - 1 1 Фукс Анна 1995 Чернівці КМС 46,9 89,7 6
2 Радевич Олена 1998 Чернівці КМС 42,8
Тренер представник:  Унгурян І.П.
7 Одеська обл. 1 Єфімова Анастасія 1995 Одеса КМС 48,3 84,8 8
2 Сомова Катерина 1997 Одеса КМС 36,5
3 Почтаренко Катерина 1997 Одеса I 26,8
Тренер представник: Єфімова А.С.
8 Волинська обл. 1 Хмілевська Наталія 1996 Ківерці КМС 46,4 80,7 7
2 Оверчук Вікторія 1997 Луцьк I 34,3
Тренер представник: Демчук Є.Р.
9 Чернівецька обл. - 2 1 Тимчук Аліна 1997 Чернівці КМС 39,8 77,2 9
2 Козак Анастасія 1997 Чернівці КМС 37,4
Тренер представник:  Унгурян І.П.
10 м. Київ - 2 1 Скоробогатько Олександра 1997 Київ МС 40,4 72,5 10
2 Перебейніс Вероніка 2001 Київ КМС 32,1
3 Юренева Олена 1998 Київ КМС 28,7
Тренер представник: Кокуніна Т.Б., Король В.І.
11 Луганська обл. - 2 1 Харькова Тетяна 1997 Алчевськ КМС 32,0 63,8 11
2 Коломієць Єлізвета 1999 Алчевськ КМС 31,8
Тренер представник: Брус О.С.

 

Цей вид змагань проводиться за олімпійською системою з визначенням всіх місць.

Результати:

dk1

dk2

Прочитано 4834 раз Последнее изменение Суббота, 11 Мая 2013 17:17